«Княжий» – сучасний фестиваль із українською музикою, гутірками з відомими людьми, театральними дійствами, лицарськими боями, унікальними конкурсами краси. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град” з посиланням на інформацію прес-служби заходу.

Усе це можна побачити 13-14 липня в парку села Заріччя, що знаходиться майже в місті Володимирі-Волинському.

Чим цікавий волинський фестиваль та може здивувати, дізнавалися журналісти нашого видання.

По-перше, «Княжий» – це родинний  фестиваль. Щось цікаве для себе знайде кожен член сім’ї: для малюків – дитяче містечко, для юнаків – лицарські бої та можливість випробувати свої сили, для дівчаток – фешн-програма, для дорослих – спілкування з відомими людьми на гутірках, а об’єднає всіх музична сцена, де виступатимуть популярні українські гурти.

По-друге, фестиваль вільний від алкоголю. Організатори заборонили приносити з собою спиртне на територію, розпивати його, наголошуючи, що відпочинок має бути здоровим і безпечним. «Коли ми починали, то хотіли донести до наших гостей, що якісний фестиваль може відбуватися  без алкоголю, оскільки «Княжий» усе-таки робить акцент на активному сімейному відпочинку, ми повністю заборонили проносити алкоголь із собою та в собі (тобто бути в стані алкогольного сп’яніння)», – наголошує Катерина Музичук, виконавчий директор фестивалю.

По-третє, вхідний квиток на фестиваль коштує 50 гривень на два дні. За такої вартості зазвичай не очікують високого рівня заходу, але цей стереотип повністю ламає фестиваль «Княжий». Цьогоріч хедлайнерами музичної сцени стануть гурти «СКАЙ», «ОтВінта», «O.Torvald» та «Карна». Також організатори обіцяють, що приберегли кілька сюрпризів для гостей, адже ще не всі колективи оголошені.

Ще однією родзинкою фестивалю стала фешн-програма та конкурс краси, минулоріч за корону змагалися близнючки. Цього року за титул «Княгиня-берегиня» боротимуться заміжні жінки, яким виповнилося 25 та більше років. Одне з найяскравіших дійств «Княжого» – лицарські бої та турніри, завдяки яким «оживає історія».

Про «Княжий» можна розповідати довго й багато, тому стежте за наступними публікаціями, з яких дізнаєтеся про всі локації фестивалю, а 13-14 липня чекаємо на вас у тисячолітньому Володимирі-Волинському.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут