Ведучий авторської програми на грузинському телеканалі “Руставі-2” Георгій Габунія російською мовою звернувся до президента Росії Володимира Путіна. Про це інформує “Княжий Град” з посиланням на 24 канал.

У зверненні, яке в основному складається з нецензурної лайки, Габунія пропонує російському президенту “забиратися з Грузії разом зі своїми рабами”, називає президента “смердючим окупантом” і в грубій формі згадує його рідних.

Згодом гендиректор телекомпанії “Руставі 2” Ніка Гварамія засудив лайку в авторській програмі Габунії. Він заявив, що попри те, що дана передача є авторською, “канал не підтримує таку нудотну лайку у прямому ефірі”.

Водночас гендиректор наголосив, що повністю згоден з пафосом заяви Габунії і не має наміру вибачатися за матюки в адресу Путіна, однак зазначив, що канал вважає неприпустимою таку самодіяльність.

Гварамія додав, що президент Росії заслуговує мата, що особисто він, через Путіна не може відвідати могили своїх предків в Абхазії, але це можна було зробити в більш прийнятній формі, ніж було зроблено.

Пізніше телеканал “Руставі-2” видалила відео зі зверненням зі своєї сторінки у Facebook.

Однак російський пропагандист Дмитро Смирнов опублікував його на своїй сторінці у twitter, заявивши про “розчарування Грузією”.

Дивіться відео з лайкою на адресу Путіна: 18+

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут