Вісім громадян Польщі потрапили до в’язниці в Англії. Суд визнав їх винними у торгівлі людьми та відмиванні грошей і засудив на тюремні терміни від 3-х до 11 років. Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град” з посиланням на Yavp.pl.
Серед обвинувачених – п’ятеро чоловіків та троє жінок. За даними британської прокуратури, організована ними торгівля людьми може бути “найбільшим в історії сучасної Європи” випадком трудового рабства.
Суд встановив, що восьмеро громадян Польщі віком від 29 до 53 років брехливими обіцянками високої зарплати та безкоштовного житла заманили до британського Бірмінгема близько 400 своїх співвітчизників. Переважно це були безпритульні, колишні ув’язнені та люди із залежностями.

Замість легальної роботи усі вони потрапили у справжнє рабство. Їх посели в непридатних для проживання умовах, часто без води та опалення. Змушували працювати на фермах та будовах, сортувати посилки та сміття. При цьому на руки видавали лише 10 фунтів на тиждень. Цих грошей не вистачало навіть на продукти, тому люди харчувалися в пунктах видачі їжі малозабезпеченим.

“Рабовласники” заробили на своїх жертвах орієнтовно 2,46 млн фунтів, що дозволяло їм вести розкішний спосіб життя. Вони контролювали своїх жертв та погрожували їм, коли ті скаржилися або намагалися втекти. Утім більшість із постраждалих навіть не пробували звільнитися з рабства, оскільки не знали англійської мови.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут