Київська митниця Державної фіскальної служби вилучила у перевізника товари сумнівного походження на загальну суму близько 3 млн грн. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”, посилаючись на  прес-службу ДФС.

Працівники відомства запобігли провезенню через митний кордон України партії різноманітних споживчих товарів невідомого виробника, серед яких жіночі купальники, чоловічі сорочки, тканини, іграшкові набори, торгівельні ваги тощо.

Цього разу було зафіксовано спробу незаконного переміщення через митний кордон України партії різноманітних товарів сумнівного виробника (жіночі купальники, чоловічі сорочки, тканина, іграшкові набори, торгівельні ваги тощо) на загальну суму орієнтовно – 3 млн гривень, – говориться у повідомленні.

За інформацією ДФС, до митного поста «Східний» Київської митниці надійшов вантаж «господарські товари…», який переміщувався контейнером на вантажному автомобілі.

Працівники Київської митниці разом зі співробітниками СБУ перевірили цю зовнішньоекономічну операцію – провели повний митний огляд з повним вивантаженням та розпакуванням.

Під час огляду виявили, що у декларації вказані неточні та недостовірні дані про кількість товарів. Одночасно в контейнері виявили товари, дані про які були зовсім відсутні у декларації.

Тож митники склали протокол, а товар було, який переміщувався через митний кордон України з порушенням митних правил, було вилучено до винесення судом рішення у справі. Адже санкція порушеної статті Митного кодексу України (ст. 472) передбачає штраф та конфіскацію товару.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут