Почесний консул України в місті Ополє Ірена Пордзік у неділю, 7 липня, відвідала двох громадян України, які перебувають у шпиталі міста Ниса після ДТП за участю українського автобуса, що сталася у неділю вранці.

Про це повідомила керівник консульського відділу посольства України у Варшаві Світлана Криса, інформує інтернет-видання “Княжий Град” з посиланням на Укрінформ.

“Почесний консул відвідала в Нисі двох осіб. Одному з пасажирів зробили операцію на руці, і він має ще деякий час побути в лікарні. Іншій жінці вже віддали речі та документи, і вона зможе найближчим часом залишити лікарню”,- повідомила консул.

За її словами, почесний консул в понеділок відвідає ще трьох постраждалих у ДТП, які зараз перебувають у шпиталі міста Ополє. У них констатовано легкі ушкодження.

Криса також повідомила, що 28 пасажирів автобуса, які не постраждали, вже вирушили у подальшу дорогу.

За уточненою інформацією, автобус українського перевізника – компанії Euroclub, здійснював плановий рейс за маршрутом Київ-Росток (Німеччина). Пасажирами автобуса були переважно жителі Київської, Рівненської, Львівської та Житомирської областей.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут