Протягом першого півріччя 2019 року на Волині до бюджетів усіх рівнів зібрано 3 мільярди 995 мільйонів гривень податків і зборів, які адмініструють органи ДФС.

Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на ГУ ДФС у Волинській області.

Сума сплачених волинянами податків на 745,2 мільйона гривень перевищує аналогічні показники минулого року, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Підсумок першого півріччя -ріст податкових надходжень на 22,9 відсотка проти минулорічних показників.  Позитивна динаміка нині є визначальною в мобілізації надходжень до держбюджету та бюджетів громад. Власне за таким ростом – системна і якісна робота колективу волинських фіскалів, які забезпечують ефективний процес адміністрування податків і конструктивний діалог з платниками податків», – наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

За словами керівника волинських фіскалів, серед чинників, які впливають на стан податкових надходжень, не лише активна взаємодія з представниками сумлінного бізнесу, а й своєчасне попередження ризиків несплати податків.

«Володіючи необхідними інформаційно-аналітичними ресурсами ми намагаємося максимально швидко та  якісно опрацьовувати подану платниками звітність, виявляти можливі зловживання з тим, щоб попередити мінімізацію сплати податкових платежів окремими бізнес-структурами. Таким чином, окрім збільшення надходжень, наша діяльність сприяє  створенню більш комфортних умов для соціально відповідального бізнесу, який дотримується вимог закону та дбає про інтереси держави», – підсумувала Світлана Савчук.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут