Сучасний світ вимагає від нас раціонального підходу і електрокари – це ті авто, що здатні зекономити гроші власнику, дарувати йому комфорт і зручність, а головне – не забруднювати природу шкідливими викидами. З кожним роком на Волині стрімко збільшується кількість реєстрацій автомобілів з гібридним видом двигуна та електрокарів. За останні пів року зареєстровано 58 гібридів, та 55 електрокарів. За 2018 рік -75 гібридів і 54 електрокари.

Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на МВС у Волинській області.

Тим, хто хоче зареєструвати такий транспортний засіб, треба знати, що процедура реєстрації не відрізняється від традиційної,  варіюється лише сума оплати даної послуги в залежності від категорії транспортного засобу (легкові та вантажні авто, мопеди, мототранспорт ) і країни виробництва.

Зарядити середньостатистичний електрокар на швидкій зарядці до 80-90% можна за 30 хв.  Цього вистачає, щоб доїхати до наступного зарядного пристрою. Щодо мережі заправок для цих «чудо – автівок», то їх кількість постійно зростає. Саме у Луцьку налічується щонайменше 11 станцій, загалом на Волині  більше 25 електрозаправок.

Отож який автомобіль придбати — це справа кожного, а сервісні центри МВС працюють, надаючи кваліфіковане обслуговування усім.

діаг2

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут