Близько 9,8 мільярдів злотих витратили за перший квартал 2019 року іноземці в Польщі. На першому місці за витратами йдуть німці, а друге посіли українці.

Як повідомляє YAVP.PL з посиланням на stat.gov.pl, громадяни Німеччини лідирують за загальною сумою витрат, проте у перерахунку на 1 особу більше всіх у Польщі витрачають гроші українці.

У середньому під час одного візиту до Польщі один громадянин України в 2019 році витрачав 799 зл, що на 17 зл більше від цифри, отриманої за підсумками 2018 року. Для порівняння, приїжджі з Німеччини залишали в Польщі під час одного

В цілому за перший квартал 2019 року польський кордон перетнуло 4,3 млн українців, які спільно витратили в Польщі 1,6 млрд зл. За цей же період з Німеччини до Польщі в’їхало 15,8 млн осіб, які витратили разом майже 4 млрд зл.

Найчастіше українці, росіяни та білоруси купували в Польщі непродовольчі товари (майже 82% від загального обсягу видатків). На другому місті – продукти та алкоголь (13,7%). На купівлю послуг припадає лише 4,1% витрат.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут