Стало відомо, для жителів яких районів Волинської області та на які потреби спрямували по 100 тисяч гривень коштів обласного бюджету «за зверненнями громадян станом на 12.12.2018» депутати Валерій Діброва та Валентин Кошельник.

Вони, до слова, обрані жителями Володимир-Волинського району та представляють в обласній раді їхні інтереси.

Інформацію про розподіл коштів отримала редакція інтернет-видання «Княжий Град» у відповідь на інформаційний запит до Волинської обласної ради.

Нагадаємо, ми інформували про те, для людей з яких районів розподілили кошти депутати обласної ради від міста Володимира-Волинського Олексій Панасюк та Костянтин Зінкевич.

Так, Валерій Діброва зі 100 тисяч гривень 77 тисяч спрямував для 28-ми жителів району, ще 4 жителі міста Володимира-Волинського отримали загалом 13 тисяч 500 гривень. Втім, гроші отримали й жителі Локачинського і Ковельського районів, а також міста Луцьк. Двоє жителів Луцька отримали кошти на загальну суму 800 гривень, один житель Ковельщини – 300 гривень, а чотири жителі Локачинського району отримали загалом 8 тисяч 400 гривень.

Таким чином, депутат обласної ради 23 тисячі гривень розподілив між жителями інших районів та міст.

Натомість, депутат Валентин Кошельник спрямував 73 тисячі 500 гривень для семи жителів району, ще 18 тисяч гривень – для трьох жителів міста Володимира-Волинського. Також кошти отримали 4 жителі обласного центру на загальну суму 4 тисячі 500 гривень, по 500 гривень – один житель Ківерцівщини та Луцького району, 2 тисячі гривень – житель Горохівщини, 1 тисячу – житель Ковельщини.

Так, жителі інших районів отримали фінансову допомогу на загальну суму 26 500 гривень.

Таким чином, жителі Володимир-Волинського району на важливі потреби могли б отримали ще 49 тисяч 500 гривень.

Варто зауважити, що жителі міста Володимир-Волинський могли б додатково отримати 67 тисяч 500 гривень.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут