Òîïëèâîðàçäàòî÷íûé ïèñòîëåò â áàêå àâòîìîáèëÿ íà àâòîçàïðàâî÷íîé ñòàíöèè, âî Ëüâîâå, 26 íîÿáðÿ 2017 ã. Ôîòî ÓÍÈÀÍ

В рамках операції «Акциз-2019» співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області вилучено з незаконного обігу велику партію пального, – інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Правоохоронцями «на гарячому» виявлено факт перекачування  дизельного пального невідомого походження з великогабаритного транспортного засобу у маловантажні фургони, які  обладнані єврокубами та паливно-роздавальними колонками.

З вказаних «мобільних» АЗС місцевим жителем здійснювалася незаконна реалізація пального на території міста Луцька. З метою ухилення від сплати податків лучанин здійснював свою діяльність всупереч чинному законодавству, зокрема без державної реєстрації СГД та документів, які засвідчують якість та походження нафтопродуктів.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 32 460 літрів дизельного палива, транспортні засоби та паливно-роздавальні колонки. Орієнтовна вартість вилучених ТМЦ становить понад 1,3 мільйона гривень.

Стосовно правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Нагадаємо, що з 01 липня 2019 року вступили в дію зміни внесені до Закону України від 23 листопада 2018 року №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», а саме: зміни до Закону України від 19 грудня 1995 року №481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі – Закон №481), якими запроваджено ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут