3 липня, світ відзначає Міжнародний день відмови від поліетилену.  Із цього приводу волинські лісники закликали людей обмежити його використання.

Цього року таку ініціативу активно підтримали волинські лісівники. Спільно із державними лісогосподарськими підприємствами, вихованцями шкільних лісництв ми закликаємо волинян принаймні скоротити використання поліетилену до мінімуму. Розуміючи, що в сучасному світі від цього неможливо стовідсотково відмовитися.

Про це повідомляє ІА “Конкурент”, з посиланням на Волинське обласне управління лісового та мисливського господарств.

Шановні громадяни! Особливо пам’ятайте про це, коли йдете у ліс. Не залишайте сміття на природі! Особливо поліетилен, адже він розкладається сотні років та завдає значної шкоди навколишньому середовищу.

Яким був флешмоб, дивіться на сторінках державних лісогосподарських підприємств у мережі Фейсбук.

Державне підприємство “Цуманське лісове господарство”

Державне підприємство “Горохівське лісомисливське господарство”

Державне підприємство “Прибузьке лісове господарство”

Флешмоб “Ми за ліс без пластику разом із лісівниками Волині!”. Ролик до Всесвітнього дня без поліетилену від учнів Нудижинського шкільного лісництва. #День_без_поліетилену

Державне підприємство “Старовижівське лісове господарство”

Довідково: щорічно у світі виготовляють понад 13 мільярдів пластикових пакетів, тобто 300 штук на кожного дорослого. У природному середовищі поліетилен розкладається більше, ніж двісті років, а пластик – майже 450 років.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут