На честь 53-річниці Луцького національного технічного університету на території вишу відкрили скульптуру студенту, яка має форму кубика.

Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на ІА “Волинські новини”.

Урочисте відкриття відбулося 2 липня перед головним корпусом ЛНТУ.

Так, на відкриття скульптури прийшли студенти та викладачі вишу, всі вони хотіли дізнатися, якою ж буде скульптура студента, адже форму тримали у суворій таємниці.

У вітальному слові ректор Луцького НТУ Петро Савчук привітав усіх присутніх зі святом.

«Хоч 53 – це не кругла дата, але це не суттєво, адже головне те, що ми рухаємося вперед, креативимо, розвиваємося. Все, що ми робимо, ми робимо заради студентів, аби університет випускав успішну конкурентну молодь. Сьогодні ми відкриваємо, не побоюсь цього сказати, витвір мистецтва, інженерної думки та символ, який, я сподіваюся, допоможе нашим студентам досягати ще кращих результатів. Важливо, щоб в університеті не був культ особистості, а був культ студентства. Я вітаю вас зі святом. В добру путь, кубик», – привітав усіх Петро Савчук.

А після вітального слова відбулося те, чого очікували найбільше – перерізання стрічки. Нарешті всі побачили скульптуру студента… вона була у формі кубика.

Форму кубика скульптура має не випадково, адже кубик є символом перемоги людського духу над грубою матерією.

До слова, студент-кубик тримає у руці диплом Луцького НТУ, як символ успішного випускника, тож присутні студенти з радістю його потерли, аби в майбутньому отримати вже справжній диплом університету.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут