У Володимирі-Волинському сьогодні, 1 липня, відбулася презентація та передача міському музею Пересопницького Євангеліє. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”.

Урочиста передача факсимільної копії Пересопницького Євангеліє історичному музею міста відбулася у Володимир-Волинському культурно-мистецькому центрі.

Передав факсимільне видання духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, вікарій Київської Митрополії, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр Драбинко.

До Володимир-Волинської єпархії митрополит Олександр прибув на запрошення єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея та з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви (ПЦУ) Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України.

Єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей зазначив: «Перейшли війни, переселення, багато було проблем життєвих і такі книгодруки губилися, нищилися, а Пересопницьке Євангеліє дійшло до нас і ми маємо унікальну можливість отримати цей екземпляр».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут