Володимирчанка Анастасія Ковалюк готується до участі в конкурсі «СтудМіс України», де боротиметься за корону переможниці та звання найкрасивішої студентки України.

Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на Район.Володимир-Волинський.

Анастасія – випускниця Володимир-Волинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – ліцей». Нині ж дівчина студентка 3-го курсу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. У вільний від навчання час Настя встигла закінчити модельну школу, тому іноді бере участь у рекламних зйомках, різноманітних дефіле та показах.

Участі у цьому конкурсі передувало кілька перемог нашої землячки. Зокрема, Анастасія спочатку виборола перемогу серед студенток свого факультету, далі – стала «СтудМіс університету», а нещодавно представляла свій вуз на конкурсі «СтудМіс Київ» де й здобула корону переможниці.

Зараз Анастасія активно готується до конкурсу «СтудМіс України», фінал якого відбудеться уже цієї суботи в столиці.

Паралельно користувачі Фейсбук можуть взяти участь в голосуванні за «СтудМіс України – Інтернет». Для того, щоб підтримати нашу землячку, слід перейти за цим посиланням і в коментарях написати її прізвище та ім’я – Анастасія Ковалюк.

Отож, давайте підтримаємо нашу землячку і всі дружньо побажаємо їй перемоги на конкурсі «СтудМіс України»!

Довідково: «СтудМіс України» – це всеукраїнський конкурс краси, кмітливості і таланту серед найвродлвіших студенток України. «СтудМіс України»- єдиний з усіх існуючих конкурсів краси в Україні, який охоплює всі регіони України. Кожен рік обирають переможницю «СтудМіс України», яка представляє Україну на всесвітньому конкурсі World Miss University.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут