У Польщі протягом останнього року працевлаштувалися понад 1 тисяча студентів з України та Білорусі в рамках спеціального проєкту.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на “Польське радіо”, проєкт, який стартував у червні 2018 року під патронатом Парламенту студентів Польщі, передбачає пошук тимчасового заробітку або постійної роботи для студентів-іноземців у Польщі та для студентів, які навчаються у вишах східноєвропейських країн.

“Польські роботодавці розуміють потребу збільшення зарплати для працюючої молоді. Сьогодні іноземні студенти у Польщі можуть заробляти по 3 тисячі злотих на місяць (приблизно 21 тисяча гривень)”, – зазначає координатор програми Кирило Салата.

За його словами, участь у програмі – безкоштовна. На початковому етапі проєкт триває від 1 до 3-х місяців – протягом літніх канікул. Далі передбачається можливість знайти молоді зі Східної Європи роботу в Польщі, сумісну з навчанням у польських вишах. Зареєструватися на проект можна на сайті EdWork.pl.

Студентам обіцяють платити орієнтовно 12,5 злотих за годину. Робочий день триває по 10-11 годин. Пропонують також житло, кошти за яке в розмірі 250 зл вираховуватимуть із зарплати. Є також варіанти з повністю безкоштовним проживанням.

Студентів-іноземців набирають переважно на склади, в логістичні центри. Також є хороші шанси знайти тимчасовий підробіток у ресторанах, піцеріях, фаст-фудах, на посадах продавців кондитерських виробів чи морозива.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут