Цього літа середній відпускний бюджет на одного українця становить 11 тисяч гривень.  Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град” з посиланням на “Today”.

Саме виходячи з цього цінового сегмента, найбільш актуальними для наших громадян залишаються курорти Єгипту і Туреччини, які пропонують найвигідніші умови. Натомість відпочинок на українських морських курортах в цьому році подорожчав в середньому на 17-20%.

Для порівняння, вартість ночі в деяких готелях Єгипту становить 20$, в середньому турист витрачає за добу від 55 до 70 доларів (в залежності від екскурсій, покупок сувенірів). Номер на двох в Одесі на березі моря зараз обійдеться від 4 до 8 тисяч гривень. Середня вартість відпочинку в Туреччині на двох становить 37 тисяч гривень за тиждень. За 22 тисячі гривень на тиждень можна відпочити на Кіпрі.

При цьому, туристи, що відпочивають в Україні часто скаржаться на поганий сервіс і брудне море.

“Це тихий жах. Про те, що це курорт, кажуть тільки таблички” здам житло “. Дороги серйозно” втомилися “, доводиться добиратися по вибоїнах. Житловий фонд дуже старий. Але дивно, що в червні було багато туристів з Молдови та Білорусі. проблем з житлом не буде, навіть якщо приїдете, що не забронювавши його заздалегідь. на місці ми відразу знайшли будиночок з усіма зручностями за ціною 900 грн / добу. до речі, на сайті його вартість була 1500 грн / добу “, – розповідає киянин Володимир Стаченко про відпочинок в Рибаківці.

Переважна більшість співгромадян (86%) займаються організацією поїздки самостійно, в основному для того, щоб мінімізувати витрати. Це в першу чергу відноситься до тих, хто вибирає внутрішній туризм. При цьому, 12% українців не економлять на відпустці, звертаються в агентства, купують поїздки в екзотичні країни і статусні місця і замовляють індивідуальні тури.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут