Космічне агентство США NASA відправить місію на «золотий» астероїд Головного поясу, відомий як Психея, в 2022 році. Експерти підрахували сумарну вартість всіх металів на Психеї – 700 квінтильйонів доларів. Цих грошей вистачило б, щоб зробити всіх людей мільярдерами.

Як повідомляє UANews, з посиланням на Naked Science на  політ до його орбіти триватиме до 2026-2027 року, а безпосередньо перебування на Психеї займе більше 20 місяців. Вчені мають намір досліджувати породу астероїда за допомогою спеціального обладнання: ультраспектрального томографа, гамма-променевого і нейтронного спектрометра і магнітометра.

Астероїд, що сформувався в результаті зіткнення двох небесних тіл, важить менше одного відсотка від маси Місяця, при цьому він в основному складається з платини, заліза, нікелю і золота. У той час як в NASA місію до астероїда сприймають як чисто наукову і мають намір таким чином вивчити формування Сонячної системи, деякі компанії переконані, що видобуток корисних копалин на астероїдах – перспективна індустрія.

«Як тільки ми все підготуємо, можливості стануть майже безмежними. Ті, хто набереться сміливості, зможуть заробити астрономічні гроші», – сказав в бесіді з BBC Мітч Хантер-Скулліон, засновник британської компанії Asteroid Mining Company.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут