У Володимирі-Волинському незабаром відкриють Студію сильного руху «КуЗнЯ ТiЛа» для людей, які хочуть бути фізично здоровими, – інформує інтернет-видання “Княжий Град”.

Студія сильного руху «КуЗнЯ ТiЛа» добре відома для жителів сусіднього Нововолинська та селища Іваничі, де вже діють такі тренування.

Засновник ідеї – тренер із понад 10-річним стажем Сергій Смолярук. 

Контактний телефон тренера: +38 067 266 72 12.

Тренер Сергій Смолярук

Він зазначає, що ідея відкрити залу у Володимирі-Волинському – це потреба сучасності: «Ще минулого року мені писали та дзвонили володимирчани, і просили відкрити зал тут, у княжому місті, адже їздити щоразу в Нововолинськ їм було незручно. Тепер ми це виправили, тож будемо працювати і в Володимирі».

Авторську розробку функціональних тренінгів Сергія Смолярука знають не лише на Волині, а й за кордоном. Тренер каже, що володимирчан чекатиме приємний сюрприз.

“Ми незабаром розіграємо два безкоштовні абонементи на участь в функціональному тренінгу для жителів Володимира. Переможця конкурсу оголосимо під час офіційного відкриття.

Коли ми почнемо працювати – поки секрет, але можемо запевнити, що зовсім скоро. Слідкуйте за інтернет-виданням “Княжий Град”, тут ми анонсуємо дату відкриття, адресу зали та умови конкурсу”, – додає тренер Сергій Смолярук.

Зазначається, що функціональний тренінг Студії сильного руху «КуЗнЯ ТiЛа» включатиме не лише координацію зі здорового харчування, а й тренування тіла в залі або в домашніх умовах.

Зміни завдяки “Кузні тіла”
Зміни завдяки “Кузні тіла”
Учасники тренінгу “Зміни себе назавжди” у Нововолинську

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут