Головний дизайнер Apple Джоні Айв до кінця 2019 року покине компанію, щоб відкрити власну. Про це йдеться в заяві на сайті Apple, повідомляє Mind.

Айв працював в Apple з 1992 року. Він проектував дизайн Mac, iPod и iPhone. За словами генерального директора Apple Тіма Кука, Айв зіграв роль у розвитку компанії, яку важко переоцінити.

«Apple продовжить отримувати користь від таланту Джоні, працюючи безпосередньо з ним над ексклюзивними проектами, а також завдяки продовженню роботи блискучою дизайнерської команди, створеної ним. Після багаторічного тісного співробітництва я щасливий, що наші відносини розвиваються і з нетерпінням чекаю тривалої співпраці з Джоні в майбутньому», – зазначив він.

Обов’язки Айва в Apple, як повідомляється, візьмуть віце-президент з промислового дизайну Еванс Ханкі і віце-президент по дизайну інтерфейсів Алан Дай. Вони будуть підкорятися операційному директоуа компанії Джефу Вільямсу, тоді як Айв відповідав безпосередньо перед главою компанії Тімом Куком.

«Після майже 30 років роботи і незліченних проектів я пишаюся тим, що ми створили процеси, культуру і команду дизайнерів в Apple, яким немає рівних. Apple зараз яскравіше, сильніше і талановитіший, ніж будь-коли в своїй історії», – сказав Айк.

Як зазначається, його нова дизайнерська компанія називатиметься LoveFrom і почне повноцінно працювати в 2020 році. Її першим клієнтом стане Apple.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут