Померлого 36-річного чоловіка вже поховали у його рідному селі в Снятинському районі на Івано-Франківщині. Тим часом у Польщі всього за 1 добу зібрали рекордну суму для родини українця, у якого залишилася дружина та троє дітей.
Про це у Facebook написав керівник Соціально-культурного об’єднання “Польща-Україна” (Познань) Вітольд Хоровський, пoвідoмляє Yavp.pl.

“Ми зібрали за рекордний час суму, яка дозволить українській родині скромно прожити може навіть 3 роки (понад 75 000 злотих)”, – написав Хоровський.

Збір коштів для родини померлого українця, якого знайшли мертвим у лісі, наразі продовжується. Реквізити: 37 1090 1854 0000 0001 1451 2044. При переказі потрібно робити помітку “Для дітей Василя”.

Нагадаємо, 36-річний житель Снятинського району на Івано-Франківщині працював на фірмі, яка займається виробництвом домовин у населеному пункті Новий Томишль (Великопольське воєводство). У день смерті йому стало зле на робочому місці, й він втратив свідомість. Однак власниця фірми заборонила викликати “швидку” й вивезла українця до лісу за понад 100 км від місця роботи.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут