У першому випадку про крики по сусідству повідомили небайдужі громадяни. На місці події полісмени виявили жінку, яка була агресивною, кидалась на поліцейських, на тілі й одязі мала кров.

Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град”, посилаючись на патрульну поліцію Волинської області.

В якийсь момент побігла на балкон з криком, що зараз вистрибне. Патрульні миттєво зреагували та запобігли цьому.
Також у помешканні виявили ніж зі слідами крові. Встановили, що жінка ним вбила свого собаку та намагалась порізати собі вени й шию, були відповідні сліди. 23-річну громадянку затримали й доставили до психлікарні.

Ще одне повідомлення надійшло близько 1 години ночі від Меморіалу. Тут 19-річна дівчина погрожувала, що покінчить з життям. Коли на місце прибули поліцейські й медики, то оглянули та заспокоїли її. Дана інформація не знайшла підтвердження, тож громадянку відпустили додому з 18-річним хлопцем.

Потому на 102 зателефонувала жінка й розповіла, що її 29-річний чоловік має намір скоїти самогубство у Луцьку, по вулиці Січовій. Патрульні прибули миттєво і, оскільки двері ніхто не відчиняв, а була загроза життю, вирішили пробратись всередину через балкон і вікно. На місці виявили громадянина з ножем у руках. Встановили, що суїцидні наміри той висловлює не вперше, уже лікувався в медзакладі. Його знову доставили у психлікарню.

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Четвер, 27 червня 2019 р.

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Четвер, 27 червня 2019 р.

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Четвер, 27 червня 2019 р.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут