Щодня близько 20 ошуканих роботодавцями українців шукають допомоги в інформаційно-консультаційному пункті у Варшаві для мігрантів з країн колишнього СНД.
Таку статистику наводить голова Міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі Юрій Карягін, пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на money.pl.

За словами Карягіна, до консультпункту, яким він займається, українські працівники частіше всього звертаються через невиплату їм обіцяних грошей або працевлаштування без укладених договорів.

“Кожному, хто приходить або телефонує до мене, я кажу одне: працюй легально. Це зручно для працівників і зручно для Польщі. Працівники отримують право на медичне обслуговування, а Польща – податки, які вони сплачують”, – наводить видання слова Карягіна.

Згідно даних Державної інспекції праці в Польщі, з початку 2019 року інспектори провели майже 8 тисяч перевірок. У 18,4% випадках (фактично кожен 5-й) виявили нелегальне працевлаштування іноземців. Найчастіше – це громадяни України. Найбільша кількість трудових мігрантів працюють “на чорно” в будівництві, торгівлі, на ремонтних роботах та в посередницьких агенціях.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут