Парламент ухвалив у другому читанні законопроект №9217 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконні дії щодо державних нагород, незаконне носіння військової форми одягу і наругу над місцем поховання захисника суверенітету і територіальної цілісності України і деяких інших осіб “. За документ проголосували 235 нардепів, передає кореспондент РБК-Україна.

Про це інформує інтрнет-видання Володимира-Волинського “Княжий Град”, з посиланням на РБК-Україна.

Крім того, пропонується передбачити, що осквернення або руйнування братської могили чи могили Невідомого солдата, пам’ятника, побудованого в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни – радянських воїнів-визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, воїнів -інтернаціоналістов і миротворців, а також осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у здійсненні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій і Луганській областях, учасників Революції гідності, борців за незалежність України в XX столітті караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, в кінці грудня 2018-го Рада прийняла даний закон за основу в першому читанні. За нього проголосували 229 нардепів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут