У Волинській області спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА 24 та 25 червня п’ять разів звертались до правоохоронних органів щодо білбордів партії «Європейська Солідарність» та розповсюдження газет на користь Радикальної партії Олега Ляшка через відсутність на них інформації про замовника, установу, що здійснила друк, тираж та відповідальних за випуск.

Про це повідомляє інтернет-видання Володимира-Волинського “Княжий Град”, з посиланням на Громадянську мережу “ОПОРА “.

Зокрема, білборди із гаслом «Захистимо Європейське майбутнє України! eurosolidarity.org. Європейська Солідарність» виявили на вулиці Устилузькій у місті Володимир-Волинський та на вулиці Луцькій у місті Нововолинськ (виборчий округ №19).

Виявивши такі факти, спостерігачі ОПОРИ подали заяви до Володимир-Волинського відділу поліції щодо перевірки вказаних фактів.

Очільник Волинської обласної організації партії «Європейська Солідарність» Іван Мирка повідомив, що розміщенням вказаних матеріалів займалися централізовано. Тож коментувати можуть у Києві. Натомість додзвонитися в центральний офіс за вказаними на сайтах телефонами не вдалося, тож ОПОРА звернулася за коментарем через пошту і очікує відповідь.

Разом з тим, постерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Волині 24 та 25 червня звернуталися із заявами до поліції через поширення у містах Луцьк та Володимир-Волинський інформаційного бюлетеня Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», який не містить вихідних даних.

Поширення газет без вказання передбачених законом відомостей спостерігачі ОПОРИ зафіксували на проспекті Василя Мойсея у Луцьку 22 та 24 червня, а також 25 червня у місті Володимир-Волинський. Із намету Радикальної партії Олега Ляшка особи, одягнені у футболки із партійною символікою, поширювали інформаційний бюлетень «Слово Ляшка».

Виявивши відповідні факти, у Луцьку спостерігач вирушив до відділу поліції, а у Володимирі-Волинському – викликав правоохоронців на місце події. Зрештою, до правоохоронців двічі повідомили про факти, які потребують перевірки порядку фінансування передвиборної агітації.

ОПОРА також звернулася за коментарем до представників Волинської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка. У телефонному режимі Надія Єршова, яка представилася прес-секретарем керівника осередку та керівником відділу тренінгів, вислухавши питання попросила написати запит та зауважила, що відповідь на нього дадуть, як тільки буде можливість. Станом на момент виходу матеріалу відповідь ОПОРІ не надійшла.

Зауважимо, що Радикальна партія Олега Ляшка є суб’єктом виборчого процесу, оскільки 19 червня ЦВК ухвалила постанову № 1076 щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформаційний бюлетень «Слово Ляшка» не містить жодних відомостей про замовника, тираж, установу, що здійснила друк, відповідальну за друк особу. У газеті розміщені матеріали на користь лідера партії Олега Ляшка, а  також соціологічне дослідження на користь партії.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут