Суб’єктам господарювання продовжено строк для отримання ліцензії на зберігання пального до 31 грудня 2019 року.

Таке положення міститься у Законі № 2744-VIII “Про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” від 6 червня 2019 року.

Про це інформує інтернет-видання Володимира-Волинського “Княжий Град”, посилаючись на Інформаційне агенство “ЛІГА:ЗАКОН”.

Відповідно до змін, зберігання пального без наявності ліцензії з 1 січня 2020 року каратиметься штрафом у розмірі 500 000 гривень.

Таку санкцію впроваджено з метою скорочення обсягів тіньового ринку пального, збільшення податкових надходжень та покращення якості нафтопродуктів для споживачів.

Нагадуємо, що для отримання ліцензії на право зберігання пального разом із заявою подаються завірені заявником копії таких документів:

– документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку для зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об’єкта в експлуатацію;

– акт вводу в експлуатацію об’єкта або акт готовності об’єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об’єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, необхідних для зберігання пального;

– дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут