Новий проект міграційної політики, який готує уряд Польщі, передбачає створення центрального реєстру працівників з-за кордону. Також трудових мігрантів хочуть ще й  централізовано працевлаштовувати.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на Rzeczpospolita, зміни мають дозволити  відслідковувати перебування кожного іноземця, який прибуває до Польщі.

У документі вказано також, що відстеженню підлягатимуть не лише закордонні працівники, а й ті суб’єкти, які їх найматимуть на роботу. Зокрема, в Міністерстві внутрішніх справ та адміністрації Польщі думають над створенням установи, яка відповідатиме за збирання інформації про потреби працедавців та набір іноземних працівників з країн, які “не становлять міграційного ризику”. За задумом, це має обмежити негативні явища, які спостерігаються при працевлаштуванні трудових мігрантів з-за кордону.

Автори запропонованих змін в міграційній політиці зазначають, що головна їхня мета – гарантувати внутрішню безпеки. Зокрема, хочуть не допустити створення в Польщі етнічних анклавів, як це є в інших європейських країнах. Відтак пропонується політика селективної міграції, коли на сталий побит зможуть розраховувати лише ті іноземці, які активно братимуть участь в інтеграційних програмах (вивчення мови, історії, суспільних правил і т.д).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут