У розпалі сезонних робіт за кордоном, куди традиційно вирушають волиняни влітку в пошуках заробітку, пожвавлюються шахраї, ласі до чужих грошей. Про це інформує інтернет-видання Володимира-Волинського “Княжий Град”, з посиланням на прокуратуру Волинської області.

Обіцяючи гарні умови роботи, вони виманюють із довірливих громадян чималі суми як гарантію надання робочого місця та виготовлення усіх необхідних для виїзду за кордон і працевлаштування там документів.

Від таких дій зловмисників днями потерпів мешканець села Прилуцьке, який перерахував на вказаний ними картковий рахунок 15500 грн. Після цього телефон шахраїв замовк назавжди і бажаної роботи, втративши кошти, волинянин не отримав.


І такі випадки, на жаль, непоодинокі, суми ж варіюються від тисячі до кількох десятків тисяч гривень.


Прокуратура Волинської області звертається до громадян із проханням бути уважними і обережними, вибираючи надавачів посередницьких послуг при пошуку роботи в інших країнах. Особливо мають насторожити ті спритники, які спілкуються з клієнтами лише віртуально й вимагають оплати на картковий рахунок.


Пам’ятайте, у легальних посередників обов’язково наявна ліцензія на надання таких послуг і вони не беруть оплату наперед, це можна робити тільки після працевлаштування. Окрім того, у договорі з клієнтами агентства повинні прописувати умови роботи і проживання, розмір зарплати, графік роботи і відпочинку.
Лише ваша обачність і здоровий глузд є запорукою того, що ви не станете жертвою шахраїв.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут