Відомо, чим керувалися депутати Волинської обласної ради, обрані володимирчанами, коли розподіляли 200 тисяч «депутатських коштів»: ми запитали у них про це для інтернет-видання «Княжий Град».

Нагадаємо, ми публікували інформацію про те, жителів яких районів Волині спрямували по 100 тисяч гривень коштів обласного бюджету «за зверненнями громадян станом на 12.12.2018» депутати Олексій Панасюк та Костянтин Зінкевич.

Депутат Володимир-Волинської міської ради Ярослав Жук, який входить до однієї фракції з депутатами Панасюком та Зінкевичем зазначив:

«Будь-який депутат має працювати прозоро. Ця інформація стала причиною внутрішніх дискусій у «Самопомочі». Ми з цим питанням будемо розбиратися, бо не мали такої інформації.  І якщо це не є порушенням законодавста, то виступає моральна сторона – жителі Володимира-Волинського».

Чому кошти з «депутатського» фонду від депутатів, які представляють інтереси Володимира-Волинського, отримали не тільки жителі княжого міста, а й Луцька, Нововолинська, та Ківерцівського, Іваничівського, Володимир-Волинського, Ківерцівського, Турійського і Камінь-Каширського районів – ми спитали особисто у обранців громади Володимира-Волинського.

Депутати обласної ради Костянтин Зінкевич та Олексій Панасюк нам розповіли, що ділили кошти між тими людьми, які до них раніше попередньо зверталися, а також самі шукали людей, які потребують коштів.

«Якщо ви прийдете до мене і скажете, що ви чи ваш родич важкохворий, покажете документи – я вам обов’язково допоможу», – зазначив Костянтин Зінкевич.

На запитання, чи зверталися до нього жителі Камінь-Каширського та Турійського районів, пояснив: «Так, дуже багато людей звертаються не тільки з Володимира. Якщо воїн АТО, де б він не був, звертається до мене, як йому відмовити, і важкохворій людині так само?  У цьому переліку не вказані переселенці з Луганщини, яким я надавав допомогу. У мене жодного дискомфорту у зв’язку з цим немає».

Натомість депутат обласної ради Олексій Панасюк каже, що такий «персоналізований» розподіл – це пережитки минулого, і просто спосіб для піару окремих політиків.

«Ці кошти постійні. Люди звертаються, і я намагаюся віддавати більше перевагу місцевим і районним жителям. Це ж не мої гроші. Взагалі, для таких потреб є соціальні служби, які мають роздавати ці кошти, інакше це просто піар, за який би я відбивав руки! Для мене це бридко. Так, пріоритет – місто і район – є. Хтось дзвонив з проханням про гроші, хтось приїжджав, інших знаходили ми самі».

*До слова, незабаром на інтернет-виданні «Княжий Град» вийде інформація про те, як розподілили відповідні кошти депутати обласної ради, обрані жителями Володимир-Волинського району – Валентин Кошельник та Валерій Діброва.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут