Триває слідство у справі смерті українця, тіло якого знайшли в лісосмузі неподалік міста Вонгровець (Великопольське воєводство). Вже заарештовано громадянку Польщі, яка працевлаштовувала загиблого, а також затримано ще одного громадянина України.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на oknonawagrowiec.pl, поліція встановила, що українця вивезли до лісосмуги вже мертвим.

36-річний чоловік працював на фірмі, яка займається виробництвом домовин. У день смерті йому стало зле на робочому місці, й він втратив свідомість. Однак власниця фірми заборонила викликати “швидку” й наказала іншим працівникам йти додому.

Згодом виявилося, що непритомний українець зник з території закладу. Паралельно з цим додому не повернувся інший громадянин України, який теж там працював. Останнього лише через кілька днів вдалося розшукати в хостелі в місті Ломжа (Підляське воєводство). Чоловіка звинуватили в тому, що він допомагав громадянці Польщі позбутися померлого працівника з України й укривав цю інформацію. Тепер йому загрожує до 5 років в’язниці.

Стільки ж може провести за гратами й власниця фірми. Жінці пред’явили звинувачення в ненаданні допомоги непритомному та в ненавмисному доведенні до смерті.

За інформацією ЗМІ, померлим громадянином України є житель Снятинського району на Івано-Франківщині. Його тіло можуть транспортувати в Україну вже 24-25 червня.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут