Центральна виборча комісія відмовилася реєструвати Володимира Парасюка кандидататом в нардепи на позачергових парламентських виборах.

Про відповідне рішення до ЦВК повідомили 23 червня по підсумками засідання комісії, передає ІА “Волинські новини” з посиланням на сайт Страна. Далі про це розповість інтернет-видання “Княжий Град”.

Рішенням ЦВК також було відмовлено в реєстрації ще 17 кандидатів у нардепи, висунутих в порядку самовисування в одномандатних виборчих округах, зокрема чинному нардепу – позафракційному Володимиру Парасюк (висувався в окрузі № 122) і кандидатам в народні депутати України, включених до виборчого списку партії «Союз Лівих Сил» в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Відмову в реєстрації Парасюка мотивували невідповідністю поданих документів вимогам законодавства.

За даними ЦВК, станом на 23 червня в одномандатних виборчих округах зареєстровано тисяча п’ятсот дев’яносто три кандидати в народні депутати України, серед яких 1 319 балотуються в порядку самовисування, 274 – від політичних партій, і в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі – тисяча сімсот сорок три кандидати, включених до виборчих списків 12 політичних партій.

Нагадаємо, Володимир Парасюк здобув популярність, будучи активістом Євромайдану, де був з першого дня. Серед членів його сотні був також і його батько. Саме він поставив ультиматум експрезиденту Віктору Януковичу, після якого Янукович втік з країни. Парасюк брав участь в дострокових виборах до Верховної Ради, висунувшись самовисуванцем по мажоритарному округу № 122, розташованому у Львівській області.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут