Вишнівська громада отримала подяку від командира військової частини А 1937 підполковника Віктора Гончарука за сумлінну службу Сергія Приступи.

Про це написала перший заступник Вишнівського сільського голови Галина Федончук,інформує “Княжий град”, посилаючись на Район.Любомль

«Я завжди гордилась і горджуся своїми земляками за їх працелюбність, людяність, щирість та непідкупний патріотизм. Ось і сьогодні Вишнівська громада отримала подяку від командира військової частини А 1937 підполковника В.Гончарука за сумлінну службу нашого земляка Приступи Сергія Володимировича, якого Ви бачите на фото. Неодмінно хочу подякувати від імені всієї громади батькам Людмилі та Володимиру Приступам, за виховання сина, який чесно і сумлінно виконує свій військовий обов’язок при виконанні бойових завдань по обороні України. Ви виростили справжнього лицаря-патріота, свідомого громадянина України. Бажаємо Вам і Вашій родині доброго здоров’я, родинного затишку і злагоди, а Сергію зичимо щасливого повернення до рідного дому та гарної чоловічої долі», – йдеться дописі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут