У п’ятдесятирічної Алли Студент, що проживає у Володимирі, здавалося б, було звичайне життя. Втім, після святкування 50-річчя, яке пані Алла відсвяткувала у березні цього року,  доля  принесла  неприємну звістку – виявили пухлину, а потім поставили діагноз «Неходжкінська лімфома».

Невістка пані Алли – Анжела Студент, яка називає свекруху ніжним словом «мама»  поділилася з інтернет-виданням «Княжий Град» деталями цієї історії, аби ми спільно змогли допомогти жінці мати шанс на одужання.

Анжела розповіла, що все почалося з кашлю, і він ніяк у пані Алли не проходив. Потім почало душити в шиї та у голові. Тоді вирішили звернутися у лікарню в Володимирі, щоб визначити причину. Жінці виписали таблетки від горла, але і вони не допомагали, кашель і біль не проходив. А коли на обличчі почали з’являтися водяні набряки, то почали бити на сполох.

«У Нововолинську зробили МРТ, згодом у Луцьку КТ із контрастом. Але діагноз ніяк не могли встановити. Сказали лікарі, що спершу треба пройти опромінення у Луцьку або в Києві. Згодом – поїхали в Білорусь,  думали, можливо допоможуть там. Але пункцію можна було взяти, за словами білоруських медиків, тільки у країнах із більш розвиненим обладнанням. Назбирали завдяки рідним  і друзям 16 тисяч євро для обстеження у Німеччині. Там поставили діагноз… І життя перевернулося…», – говорить невістка пані Алли.

Одужати жінка може тільки завдяки кваліфікованому лікуванню в Ізраїлі.

Лікування дуже дороговартісне для родини. Скільки коштів на це буде потрібно – медики поки не кажуть. Тому сім’я зараз виставляє на продаж усі можливі дорогоцінні речі, аби назбирати кошти і врятувати життя рідній людині.

Також родина Студент просять і нашої із Вами допомоги! Підтримати родину можна матеріально.

Номер картки Студент Алла Михайлівна 5168 7427 2751 7462.

Завчасно сім’я Студент дякує усім небайдужим, які відгукнуться на біду.

Сім’я Студент до страшної звістки

Алла Студент
Під час діагностики у Німеччині

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут