Спеціалісти лабораторного центру Волині перевірили водойми області. Про це інформує інтернет-видання Володимира-Волинського “Княжий Град”, посилаючись на газету „Голос України”.

Проведені ними дослідження показали, що нині не відповідають санітарним вимогам проби води на пляжах Ковеля (річка Турія), оздоровчого табору “Оберіг” у селі Уховецьк Ковельського р-ну (озеро Ухо), сіл Соловичі (озеро Велимче), Сомин (озеро Соминське) Турійського району, а також у Теремнівських ставках і на центральному пляжі в парку імені Лесі Українки (річка Стир) міста Луцька. За паразитологічними показниками не відповідали вимогам також проби ґрунту, відібрані в дитячій зоні пляжу “Теремнівська водойма” і пісочницях центрального пляжу Луцька (виявлено яйця токсокари).

Про згадані проблеми фахівці лабораторного центру повідомили власників пляжів, органи місцевого самоврядування, надавши при цьому рекомендації щодо заходів, яких необхідно вжити, аби запобігти інфекційним захворюванням у відпочивальників.

Окрім того в літній період проводять дослідження відкритих водойм на наявність збудника холери. На щастя, носіїв цієї небезпечної хвороби не виявили.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут