У понеділок, 24 червня, Волинський апеляційний суд розгляне справу щодо Володимир-Волинської міської ради та депутата районної ради від ВО «Свобода» Павла Карпюка. Міськрада оскаржує занижену вартість землі, пропоновану Володимир-Волинським міським судом. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”.

Мова йде про земельне питання, яке рік тому сколихнуло увесь Володимир-Волинський.

За інформацією інформаційного порталу «Володимир Медіа», Павло Карпюк хотів повністю реконструювати приміщення колишнього цеху площею у понад 1,5 тис. квадратів, для будівництва розважального закладу. І, впринципі, це зробив. Втім, не змінив цільового призначення землі та не отримав необхідних дозволів на проведення таких робіт.

Причина конфлікту між депутатом райради та міською радою виникла через вартість земельної ділянки.

Якби міськрада продала землю депутату райради Карпюку за вартістю, пропонованою Володимир-Волинським міським судом, громада міста втратила б близько мільйона гривень, які можна було б спрямувати на ремонт вулиць чи інші потреби міста.

Тому, Володимир-Волинська міська рада оскаржила рішення суду з заниженою вартістю землі, і звернулася з апеляцією до Волинського апеляційного суду, щоб встановити справедливість.

Тож, яким буде рішення слуг Феміди, і чи втратить Володимир-Волинський близько мільйона гривень – дізнаємося вже 24-го червня.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут