Затримали винних у незаконному утриманні більше 50 пацієнтів псевдореабілітаційного центру «Ренесанс», що знаходився у Луцьку на вулиці Володимирській.

Про це повідомили під час брифінгу керівництва поліції Волині щодо викриття групи осіб, причетних до незаконного позбавлення волі громадян у псевдореабілітаційних центрах на території Волинської області, що відбувся сьогодні, 20 червня -, пише Інформаційне агентсво “Волинські новини”.

Як повідомив заступник начальника слідчого управління ГУНП у Волинській обасті Андрій Литвин, перевірка вищезгаданого псевдореабілітаційного центру, а також відкриття кримінального провадження, відбулося на підставі звернення громадян про незаконне позбалення волі.

Зі слів працівника поліції, відповідними органами було зафіксоване невиконання певних норм закону, а також факт нелюдського поводження з громадянами, серед яким були як волиняни, так і мешканці інших областей й навіть іноземці.

Як повідомив начальник міжрайонного оперативно-розшукового відділу Північного-регіонального управління ДПС України Євгеній Гуляєв, у відповідності до статті 146 ККУ, у поліції є достатньо доказів про незаконне позбавлення волі громадян:

«Після низки проведених відповідних заходів у нас є достатньо доказів того, що осіб в реабілітаційному центрі «Ренесанс» утримували незаконно. Також у них нема дозволів на проведення лікарської діяльності», – зазначив полісмен.

Окрім цього він зауважив, що в порядку статті 208 ККУ затримали чотирьох підозрюваних у незаконному утриманні громадян осіб – серед яких мешканці Волинської, Луганської та Київської областей.

За станом на сьогодні тривають слідчі дії.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут