Стало відомо, для жителів яких районів Волині та на які потреби спрямували по 100 тисяч гривень коштів обласного бюджету «за зверненнями громадян станом на 12.12.2018» депутати Олексій Панасюк та Костянтин Зінкевич.

Інформацію про розподіл коштів отримала редакція інтернет-видання «Княжий Град» у відповідь на інформаційний запит до Волинської обласної ради.

Напередодні, ми інформували про те, що депутати Олексій Панасюк та Костянтин Зінкевич не прозвітували за використання 100 тисяч гривень.

Так,зі 100 тисяч гривень, наданих кожному із них для здійснення соціальних виплат жителям, третину обранці громади міста розподілили не для своїх виборців.

До слова, депутати Волинської обласної ради Олексій Панасюк та Костянтин Зінкевич – єдині представники громади міста Володимира-Волинського в облраді.

Саму фінансову допомогу, відповідно до рішення Волинської облради, отримали сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Так, депутат обласної ради Олексій Панасюк розподілив кошти між жителями міста Володимира-Волинського, Луцька, Нововолинська, та Ківерцівського, Іваничівського, Володимир-Волинського, Ківерцівського, Турійського і Камінь-Каширського районів.

Сума однієї грошової допомоги становить від 500 гривень до 10 тисяч гривень.

Депутат обласної ради Костянтин Зінкевич розподілив кошти між мешканцями міст Луцьк, Володимир-Волинський, Нововолинськ, а також Ківерцівського, Іваничівського, Володимир-Волинського, Турійського та Камінь-Каширського районів.

Одна фінансова допомога становить до 10 тисяч гривень.

Варто зазначити, що інформація про регіони проживання отримувачів допомоги у вищезгаданих депутатів однакова.

Таким чином, 36 тисяч гривень спрямував Олексій Панасюк на жителів інших міст та районів, а 31,5 тисяч гривень розділив між іногородніми Костянтин Зінкевич.

Із 100 тисяч можливих для розподілу кожним депутатом лише 64 тисячі гривень та 68,5 тисяч гривень відповідно отримали для важливих потреб жителі княжого міста.

2 КОМЕНТАРІВ

  1. Вам шо Зіня нацюрив у пісочницю з Льоліком? Якого перуна до нього вчепились? Анука покажіть звіт вашіх любімих депутатіків – діброву, кошелька. Інтєрєсно почитать і справедливо буде до всіх.

    • Добрий день!У нас готовий відповідний запит і про депутатів, які представляють Володимир-Волинський район: Діброва та Кошельник. Інформація про розподіл 100 тисяч наданих і їм теж буде на сайті “Княжий Град”. Не поспішайте, всьому свій час)

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут