У Луцьку затвердили результати конкурсу на відбір оператора електронних систем. 

Про це повідомляє інтернет-видання Володимира-Волинського “Княжий Град”, з посиланням на Інформаційне агентство “ВолиньPost”.

Спочатку електронний квиток запланували впровадити в тролейбусах Луцького підприємства електротранспорту, а пізніше – на приватних маршрутах.

Відповідно до результатів конкурсу переможцем обрали «Kent Kart Ege Elektronik» спільно з «Paynet Service». ТзОВ «Візор-МАК» посів друге місце за результатами відбору. Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов розповів, що фірма працює з 1999 року у багатьох країнах в комплексі: GPS-навігація, впровадження е-квитка, система оплати тощо. Позитивні відгуки про роботу фірми надала Туреччина, зокрема.

«Надіємося, що це буде нова віха в розвитку транспортної інфраструктури Луцька», – відзначив заступник мера Григорій Недопад.

Член виконкому Михайло Щур поцікавився, чи не вплине впровадження е-квитка на вартість перевезень.

«Претендент братиме 8% транзакцій зі звичайних пасажирів і 4% – із пільговиків», – повідомив Степанов. Систему е-оплати за проїзд мають впровадити впродовж 4 місяців, тобто електронні квитки запрацюють у листопаді-грудні.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут