The Senkovka checkpoint in Chernihiv region stands at the cross of borders of three countries: Ukraine, Russia, and Belarus.

Сума преференцій, наданих українським учасникам зовнішньо-економічної діяльності на підставі законодавчих актів та міжнародних угод, у зоні діяльності Волинської митниці за січень-травень 2019 року склала 352,2 млн гривень.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Найбільша частка цих пільг (понад 80 відсотків або 285,5 млн грн) стосується встановлення безмитних тарифних квот на деякі види продукції, скасування мит або їх процентне зменшення, які впроваджуються відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС щодо створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Порівняно з минулорічним показником, сума пільг за цією ознакою зросла більше, ніж на 106 млн гривень.

Одночасно за іншими преференціями пільги надавалися на товари, що ввозяться за міжурядовими угодами з країн СНД, Канади чи Грузії (7 відсотків), транспортні засоби, оснащені електродвигунами (2,6 відсотка), товари для літакобудування (2,1 відсотка), макулатуру, технічні та інші засоби реабілітації, товари, які були ввезені фізичними особами у зв’язку з переселенням в Україну на постійне місце проживання.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут