17-го червня в культурно-мистецькому центрі відбулося урочисте відкриття ХХІ  Міжнародного пленеру художників “Колорит”.

Про це повідомляють на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради.

Щороку “Колорит” збирає у Володимирі-Волинському майстрів пензля як з України, так і з-за кордону. Цьогоріч на відкритті заходу зібрались не лише художники – привітати митців прибули міський голова Петро Саганюк та нардеп Ігор Гузь. Вони зичили учасникам пленеру творчого натхнення, незабутніх вражень та плідної праці.

Присутніми на заході були також заступники міського голови Ярослав Матвійчук і Лариса Кулікова, начальник відділу культури та туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Роман Віслобоков.

Упродовж тижня майстри пензля малюватимуть краєвиди Володимира-Волинського. Традиційно потрібно представити глядачам дві роботи – з місцевими краєвидами та на довільну тему.

Всього у пленері беруть участь 17 митців, 11 з яких представляють інші регіони України (Ковельський район, міста Нововолинськ, Івано-Франківськ, Київ, Одесу), є також учасники з Німеччини (місто Цвікау).

Науковий співробітник історичного музею Богдан Янович провів гостям екскурсію містом, тож художники мали можливість звернути увагу на цікаві куточки Володимира-Волинського.

Нагадаємо, що засновником і організатором пленеру є відділ культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, культурно-мистецький центр і міське творче об’єднання художників та народних умільців “Колорит”. Метою заходу є розвиток образотворчого мистецтва у жанрі пленерного живопису, створення творів мистецтва з відображенням в них місцевих об’єктів архітектурної та культурної спадщини міста Володимира-Волинського, залучення до спільної творчої праці українських та закордонних митців, реалізація спільних творчих проектів.

У пленері можуть брати участь як професійні, так і художники-аматори без вікових обмежень.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут