Міський голова Володимира Волинського Петро Саганюк заявив, що не буде балотуватися до міської ради на посаду керівника міста. Про це він повідомив під час оперативної наради з керівниками установ, підприємств та організацій у міській раді сьогодні, 18-го червня.

«Будуть позачергові чи чергові вибори – Петро Данилович балотуватися на посаду міського голови не буде!» – заявив мер Володимира.

Петро Саганюк зазначив, що сьогодні є запит на молодих спеціалістів, з чим він погоджується:

«Є запити на молодь: молодий президент, так само повинен бути і міський голова, губернатор – це все повинні бути молоді люди. Я це добре розумію!».

Міський голова наголосив: «Не женіть мене без мене! Я ніколи не створював приватних медіа, як створили «регіонали», і зараз купують одну, другу, третю партію. Я допрацюю, так як потрібно, і ви робитимете так, як потрібно. «Філонити» я нікому не дам!».

5 КОМЕНТАРІВ

 1. А інші сайти по іншому написали і в них збігається пряма мова. а в вас вже другі слова вставлені. Почулось? …да-да, не ручний КГ))))))))

  • Якщо збігається пряма мова – це не означає, що хтось ручний, а хтось ні. Ми опублікували всю пряму мову, а не вирвану з контексту. Можливо, журналісти видань, про які Ви пишете, скопіювали у інших колег готову пряму мову, щоб не витрачати час на розшифрування коментаря 🙂 Лінь – наша біда.

   • або ж інші написали із розшифровки запису слово в слово, а ви як замовили… і відразу публікуєте упереджений коментар, щоб захистити себе? припускаєте, що інші ліниві, а ви лише правдиві? був вже один такий сайт… як же ж його назва… не памятаю

    • Звісно будемо захищати і себе, і сайт!) Бо нам не важко було розшифрувати весь текст, щоб не вирвати нічого з контексту)

     Запам’ятайте, ніколи 2 людини не можуть написати про одне і теж слово в слово. Навіть форма подачі “що, де і коли відбулося” – лише одне речення (!) у різних людей, і, відповідно, ЗМІ, відрізняється. А коли все аналогічне – тоді це називається просто перепост або копіпаст) іншими словами- подруга-лінь 🙂

 2. Да, все правильно сказав – йому на заслужений пора. але ставити його молодих заступників – це жесть. Один му-му, боїться носа показати, другий зазнайкуватий, що не підхоть, в нього тільки земля всі до нього йдуть рішати

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут