На одержанні неправомірної вигоди викрито працівника лабораторії органу сертифікації-, інформує прес-служба прокуратури області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в області спільно з працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в області сьогодні, 11 червня 2019 року, в момент одержання неправомірної вигоди в сумі 3 тис. грн. затримано працівника лабораторії одного з господарських товариств, яке є органом із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, їх частин та обладнання.


У таку суму посадовець товариства оцінив видачу сертифіката відповідності транспортного засобу, ввезеного з-за кордону. Раніше вказаний працівник уже отримував двома траншами неправомірну вигоду на загальну суму 11 тис. грн..
Проводяться невідкладні слідчі дії.
Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди особою, яка надає публічні послуги (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 368-4 КК України).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут