Володимир-Волинська Гімназія ім. Олександра Цинкаловського переповнена, через це проводять перевірки щодо фактичного місця проживання дітей із прилеглих районів міста. Про це повідомив міський голова Петро Саганюк під час брифінгу для місцевих ЗМІ сьогодні, 11 червня.

Він зазначив, що для нормально проведення занять відвідувати гімназію мають 510 учнів, втім зараз навчаються майже на сотню більше:

«Станом на 1 червня там навчаються 675 дітей, гімназія переповнена! Згідно з законом, округ навколо гімназії сягає понад 90 дітей на два класи. Втім, для двох класів має бути 60 учнів, а їх вже 87!Тому було доречно перевірити, чи проживають діти там, чи ні», – зазначив мер.

За словами міського голови, із 87-ми дітей, 19 приписані у інших кінцях міста, також багато учнів із Зимнівської сільської ОТГ.

«Дітей немає де розмістити. Розширяти будівництво, щоб добудувати школу ніхто не дозволить. Сьогодні завантаженість міста 86%, а завантаженість школи №5, де чудові умови з плавальним басейном, лише на 50%. Всі хочуть в гімназію, але фізично це неможливо. Куди набирати? Дітям в 3 зміни вчитися?» – наголосив Петро Саганюк.

2 КОМЕНТАРІВ

  1. Що за маячню Ви пишете? “19 приписані у інших кінцях міста, також багато учнів із Зимнівської сільської ОТГ” . При подачі документів в школу батьки подають копії документів про місце реєстрації одного з батьків. Як можуть бути зареєстровані в інших кінцях міста?

    • Цю інформацію надав міський голова. Ми самі не видумуємо цифри, а оперуємо коментарями.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут