Місцевий журналіст з Володимира-Волинського Олексій Біянов обурений умовами проведення місцевого сільськогосподарського ярмарку, що відбувся 8-го червня у княжому місті.

Олексій опублікував декілька претензій до умов проведення на своїй сторінці у Фейсбук. Зокрема, наголосив, на недотриманні температурного режиму, а також відсутності ліцензій на алкогольні напої.

До слова, відповідальними за проведення заходу у місті є заступник міського голови Лариса Кулікова та начальник управління економічного розвитку та інвестицій Оксана Субицька.

Зауваження володимирчанина публікуємо без змін:

«1. Згідно наказу Міністерства економіки і ПРАВИЛ роздрібної торгівлі продовольчими товарами п.6, ст.4 “м’ясо і м’ясопродукти розміщують на короткострокове зберігання негайно при температурі охолодження не вище ніж +8 град. C, а для швидкопсувних – не вище ніж +6 град. C. Кожний вид виробів має свої (окремі) терміни і режим зберігання.”

Хто пам’ятає, яка там температура повітря була в парку в суботу?
Це правило грубо порушили… бо продавали м’ясо і ковбаси на відкритих столах без холодильників на сонці у шалену спеку. Купуючи таке можна всяку заразу підчепити.
Хоча були і турботливі підприємці, які привезли холодильники, дубові бочки і нормально торгували.

2. А тепер поговоримо про торгівлю підакцизними товарами. До прикладу, алкогольними…

Згідно Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затвердженими Кабміном, алкогольним напоєм вважається той продукт, який має 8,5% вмісту спитру, і підлягає обов’язковому ліцензуванню.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0272-96
А тепер, скажіть мені, будь ласка, хто перевіряв, чи є ліцензія у тих, хто на ярмарку продавав медовухи і медові настоянки як на розлив, так і цілими пляшками? Бо я щось не помітив на тих пляшках акцизних марок.

Ніхто…. Та й перевіряти не будуть, скоріше за все…

Ось така ситуація з ярмарками у Володимирі-Волинському. Проте, це ще не все. От якби пройтися ще і подивитися чи є в наявності документи на продукцію у тих, хто привозить товар, то було б ще на 3 поста вперед цікавинок…

Iановні працівники міськвиконкому, наступного разу, організовуючи такі дійства, подбайте, будь ласка, за дотримання хоча б санітарних норм, не кажучи вже про правові. Або можете зобов’язати підприємців…

Такі мої думки про наші ярмарки. Якщо не погоджуєтеся зі мною, напишіть, будь ласка у коментарі свою думку. Альтернативні точки зору завди дають можливість добре подумати. Завчасно дякую!», – наголосив журналіст.

Фото Олексія Біянова

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут