У мережі з’явилося відео, де лучанин звертається до медперсоналу з проханням зашити йому рану на руці. Але отримує відмову.

Відео розмови Сергій Ярославович розмістив на своїй сторінці у “Фейсбуці”,  інформує “Волинь 24”.

Чимало критики та образливих слів “вилили” на медпрацівників, які виявилися молодшим персоналом, люди у коментарях під постом. Натомість, на захист своїх колег виступив лікар-інтерн Назар Політило.

“Добрий день всім читачам!!! Авторам, які щоб працювати сидять і пишуть коментарі, критикують і прямо обзивають медперсонал. Я лікар-інтерн по напрямку загальна хірургія був присутній при надані хворому допомоги. Хворий, мешканець м. Луцьк, в стані алкогольного сп’яніння (це зі слів хворого). Самостійно звернувся на приймальне КП «ВОКЛ» ВОР для надання меддопомоги. Отримав різану рану двох пальців правої кисті в побутових умовах близько 2-ох годин тому, на момент огляду кровотечі не було. По-перше, як мешканець м. Луцьк допомога надається у травмпункті луцької міської клінічної лікарні. По-друге згідно з ч.1 ст. 307 ЦК України фізична особа може бути знята на фото-, теле-, кіно- чи відеоплівку за згодою… Кому цікаво ознайомтесь самі. По-третє лікарня обласного рівня надає висококваліфіковану меддопомогу, тому в момент звернення, хірурги стаціонару були на операціях, де рятували життя, але про це ніхто не згадав, сумно(((( Медперсонал, що на відео, не має права виконувати ПХО ран, тому хворому рекомендовано було звернутися в поліклініку, що знаходиться за ~150 м. Але ж ні. Згодом сестра з приймального оглянула і направила до хірурга стаціонару (на відео). Хворому було виконано ПХО ран з дотриманням всіх правил асептики і антисептики (якщо у хворого є совість він це підтвердить). Ви згадували про взятку, запитайте автора відео!!!! (Мені так ніхто не повірить)”, – стверджує лікар-інтерн.

А також закликає громадян не ображати медиків та розрізняти поняття “піар та халатність”: “Я через рік хірург з дипломом і мені сумно читати всі ці коментарі. Ви навіть вершини айсберга не бачите, не уявляєте з чим лікарі кожен день зіштовхуються, а зводите всіх під одну лінійку. Підіть санітаркою у відділення, впевнений, що й тижня не витримаєте. А писати всі мастаки… ЛЮДИ БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ!!!! Поважайте працю інших. Розрізняйте гнилий піар і халатність”.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут