Компанія Facebook більше не дозволяє попередньо встановлювати свої додатки на телефони Huawei, що стало останнім ударом по китайському технічному гігантові, який намагається утримати свій бізнес на плаву перед обличчям заборони на покупку американських запчастин і програмного забезпечення. Про це інформує

Власники Huawei все ще зможуть самостійно завантажувати і встановлювати додатки Facebook, WhatsApp та Instagram. Також користувачі отримуватимуть оновлення програм. Але на нових смартфонах Huawei більше не буде попередньо встановлених додатків Facebook, WhatsApp та Instagram.

Постачальники смартфонів часто укладають комерційні угоди, щоб попередньо встановити популярні додатки, такі як Facebook. Twitter і Booking.com також попередньо встановлюються на телефонах Huawei на багатьох ринках. Twitter Inc відмовилася від коментарів, а Booking Holdings не відповіли на запит журналістів Reuters.

Крок Facebook послаблює перспективи продажів Huawei Technologies Co Ltd, чий бізнес в області смартфонів став найбільшим джерелом доходу в минулому році завдяки активному росту в Європі та Азії.

Huawei від коментарів відмовилася.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут