Ефективність такого підходу була підтверджена в ході недавнього дослідження. Виявилося, що додаток для смартфонів навчає пацієнтів навичкам, необхідних для управління мігренню, про це інформує “24 Здоров’я”.

Компанія Theranica з Ізраїлю, розробник біомедичних технологій, представила додаток для послаблення головного болю під час мігрені Nerivio Migra.

Додаток допомагає пацієнтам навчатися м’язової релаксації – різновиди поведінкової терапії, в якій пацієнти досягають розслаблення різних м’язових груп, що призводить до зменшення стресу. Під час дослідження були проведені оцінки клінічної ефективності додатку у лікуванні мігрені, а також можливого включення його в стандартну терапію під наглядом лікаря.

Результати спостережень однозначно показали, що пацієнти можуть використовувати поведінкову терапію, якщо отримують легкий доступ до неї, вставляють цей різновид лікування у свій графік. Велике значення має і доступність терапії. Автори дослідження вважають, що лікарям потрібно переглянути підхід до лікування мігрені, оскільки багато з нині існуючих засобів терапії не завжди ефективні.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут