З інсайдерських джерел інтернет-виданню «Княжий Град» стали відомі імена партійців Володимир-Волинського місцевого осередку пропрезидентської політичної партії «Слуга народу».

У приміщенні, що на  вул. Устилузька, 19, на другому поверсі розміщений кабінет із вивіскою «зеконтроль». За інформацією джерела, приміщення є власністю колишнього керівника «Партії регіонів» у місті Олега Борбелюка.

За інсайдерською інформацією, у приміщенні на постійній основі працюють колишні регіонали  Юлія Пашкова та Ігор Подзідзей. Курує цей процес  член «Партії регіонів», депутат міської ради від партії «Наш край», колишній «регіонал» Максим Климюк.

«Проект #зеконтроль створено рухом Команда Зеленського. Основна мета — захист результатів голосування від фальсифікацій», – йдеться на сайті «Зеконтроль!».

Джерело інформує, що очолювати місцеву організацію партії «Слуга народу» буде Павло Горошкевич – рідний брат чинного депутата від партії «Наш край» Романа Горошкевича.

 

4 КОМЕНТАРІВ

  1. А наш інсайдер ще далі буде розкривати всі підлі і підступні дії клятих регіоналів!

  2. Жодна партія (не враховувати самих регіонів) не привела за собою стільки регіоналів як Зекоманда. Тепер вони вирішили трохи піти в підпілля – зняли табличку в штабі, але тихенько збираються під вечір. І правильно написали, що тими “новими обличчями” керує Максімка. Горошкевич там нуль. Тепер головне – не допустити до нового парламенту таких перефарбованих популістів, великих лжепатріотів і хероїв. Скажу більше. На місцеві вибори від Зекоманди на мера піде Климюк!!!!!!!! І як вам таке???? Роль блазня йому пасувала завжди. Людина без принципів і моралі – лише одна вигода і гроші. Подібні йому теж підуть, полізуть і посунуться. Невже фальш і брехня ще не набридли володимирчанам? Подумайте про своїх дітей і онуків коли будете обирати таких кловунів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут