При в’їзді у Володимир-Волинський більшість гостей міста бачать будинок торгівлі «Роксолана», що на Данила Галицького, 12. Будівля розташована в самому серці Володимира, поряд з автостанцією.

Днями на бюджетній комісії у міській раді говорили про майбутнє цього торгового дому. За словами членів комісії, «Роксолана» мало того, що вже давно не ремонтувалася, то ще й не приносить доходів

Також не має презентабельного вигляду: розбиті сходи давно не відновлювали, електропроводка потребує заміни, а стан стін та підлоги – бажають кращого. Зараз у «Роксолані» орендують приміщення 28 підприємців.

До того ж, торговий дім  отримав за І квартал цього року збитків майже втричі більше, ніж минулого року в цей самий час.

Директор будинку торгівлі пропонує залишити 70% орендної плати підприємцям, які зараз орендують приміщення тут, перекласти витрати з зарплати директора і бухгалтера на орендарів та перевести на півставки бухгалтера.

Начальник управління економічного розвитку та інвестицій Оксана Субицька та заступник міського голови Лариса Кулікова запропонували бюджетній комісії об’єднати торговий дім з іншим комунальним підприємством або ж продати будівлю за понад 6, 6 мільйона гривень.

Голова комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва і регуляторної діяльності Сергій Коба зазначив, що основним гострим питанням цієї проблеми є доля працівників комунального підприємства «Роксолана» і підприємців, які сплачують податки до бюджету міста. За його словами, поки із працівниками і ФОПами не буде вирішене питання, говорити про продаж  чи закриття «Роксолани» – не можна.

Чи працюватиме торговий дім чи приводитимуть його до ладу, і чи залишаться люди на своїх робочих місцях буде відомо після нових пропозицій від директора «Роксолани» .

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут