Із майже 2,5 мільйонів гривень з держбюджету на соціально-економічний розвиток Володимира-Волинського (перший транш коштів, що надійшов у міську казну в 2019-му році) , 245 506 тисяч спрямовано на капремонт елементів інсталяції “Я люблю Володимир”.

Виділення бюджетних коштів  на потреби міста пролобіював нардеп Ігор Гузь.

Попередня інсталяція у формі серця була знищена вандалами, тому її вирішили замінити, використовуючи при цьому надійніші матеріали.З цією  метою в управлінні архітектури оголосили конкурс про розроблення проекту – візуалізацію того, який вигляд матиме інсталяція після реконструкції. Проекти двох місцевих авторів – художника Івана Сакуляка та архітектора Андрія Гнатюка – виставили в мережу Інтернет для голосування. Кожен мешканець міста міг проголосувати за той, який йому більше до вподоби, і в результаті більшість голосів отримала інсталяція Сакуляка.

Після обговорення питання на засіданні художньої ради та погодження проекту автор взявся за виготовлення 3D конструкції, кожна буква  якої буде підсвічуватися різними кольорами (використовуються білий, жовтий, і червоний) .Елементи інсталяції виконані з полікарбонату – товстого матералу з “антивандальними” властивостями.

Вартість самої конструкції за розцінками її автора разом з оподаткуванням складає 218 тисяч гривень. За кошти, виділені з держбюджету, місто купує інсталяцію, встановлює її, підключає до мереж живлення тощо. Решту коштів (від 245 506 тисяч гривень) спрямують на фінансування робіт з монтажу та підключення, відповідно, заробітну плату працівникам, які виконуватимуть їх.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут