Податківці Волині ліквідували підпільний цех із незаконного виробництва алкоголю, – повідомляють в ГУ ДФС у Волинській області.

У рамках операції “Акциз-2019” та розслідування кримінального провадження за ст.ст.  199, 204 КК України  встановлено, що житель Луцького району організував виробництво та збут фальсифікованого алкоголю. Підпільний цех останній обладнав в гаражному приміщенні власного обійстя, при цьому виготовлення фальсифікату здійснювалося у вкрай неприйнятних антисанітарних умовах.

Виготовлена таким чином горілчана та коньячна продукція розливалася у підготовлені пластикові  пакети “bag-in-box” і  призначалася для реалізації в торгових точках м. Луцька та Луцького району.

Поряд з цим, «підприємливий бізнесмен» здійснював незаконну реалізацію тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

За результатами проведених обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено з незаконного обігу 13 000 пачок тютюнових виробів,  1 200 літрів рідини з характерним запахом спирту, 1 000 літрів готових до реалізації лікеро-горілчаних виробів, а також обладнання, що використовувалося для  виробництва фальсифікату.

Крім того, вилучено 3 транспортні засоби, якими здійснювалося  транспортування підакцизних товарів з метою їх незаконної реалізації.

Орієнтовна вартість вилученого підакцизу становить близько 1,5 мільйона гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут